RVE1H100M0605
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
RVE1H100M0605
JLCPCB Part #
C131123
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 2000hrs@105℃ 5.4mm 50V 6.3mm 63mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS