KM1C221M0607
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
KM1C221M0607
JLCPCB Part #
C41786427
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-40℃~+105℃ 16V 220uF 6.3mm 7mm ±20% Plugin,D6.3xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS