HU2G2R2M0610
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
HU2G2R2M0610
JLCPCB Part #
C3345109
Package
SMD,D6.3xL10mm
Description
-40℃~+105℃ 10.5mm 2.2uF 2000hrs@105℃ 28mA@120Hz 400V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS