GR1A471M0608
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
GR1A471M0608
JLCPCB Part #
C3035694
Package
Plugin,D6xL8mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 470uF 6mm 8mm ±20% 插件,D6xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS