CS1C102M-CRG10
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
CS1C102M-CRG10
JLCPCB Part #
C5162355
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10.5mm 1000uF 10mm 16V 2000hrs@105℃ 347mA@120Hz ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS