CK1V331M-CRG10
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
CK1V331M-CRG10
JLCPCB Part #
C22396014
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10.5mm 10mm 330uF 35V ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS