CK1E471M-CRG10
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
CK1E471M-CRG10
JLCPCB Part #
C5162362
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10.5mm 10mm 2000hrs@105℃ 25V 285mA@120Hz 470uF ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS