CK1C471M-CRF10
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
CK1C471M-CRF10
JLCPCB Part #
C5162359
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10.5mm 16V 2000hrs@105℃ 240mA@120Hz 470uF 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS