CK1A101M-CRD54
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
CK1A101M-CRD54
JLCPCB Part #
C3001231
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 10V 2000hrs@105℃ 40mA@120Hz 5.4mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS