YFZVFHTR3.6B
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
YFZVFHTR3.6B
JLCPCB Part #
C5336499
Package
SOD-323HE
Description
1 Independent 10uA@1V 3.6V~3.845V 3.72V 500mW 60Ω SOD-323HE Zener Diodes ROHS