VS64VLNVWMTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
VS64VLNVWMTR
JLCPCB Part #
C3702296
Package
SMD
Description
1.9A 103V 200W 64V 70V TVS SMD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS