VS54VLNVWMTFTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
VS54VLNVWMTFTR
JLCPCB Part #
C3699758
Package
SMD
Description
2.2A 200W 54V 58V 87.1V TVS SMD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS