VS22VUA1VWMTFTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
VS22VUA1VWMTFTR
JLCPCB Part #
C3711786
Package
SMD
Description
200W 22V 24V 35.5V 5.6A TVS Unidirectional SMD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS