VS20VUA1VWMTFTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
VS20VUA1VWMTFTR
JLCPCB Part #
C3714598
Package
SMD
Description
200W 20V 22V 32.4V 6.2A TVS Unidirectional SMD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS