VS17VUA1VWMTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
VS17VUA1VWMTR
JLCPCB Part #
C3709032
Package
SMD
Description
17V 18.8V 200W 27.6V 7.2A TVS SMD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS