VS15VUA1VWMTFTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
VS15VUA1VWMTFTR
JLCPCB Part #
C3698803
Package
SMD
Description
15V 16.2V 200W 24.4V 8.2A TVS SMD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS