VS13VUA1VWMTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
VS13VUA1VWMTR
JLCPCB Part #
C3698715
Package
SMD
Description
13V 14.7V 200W 21.5V 9.3A TVS Unidirectional SMD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS