VS12VUA1VWMTFTR
MFR.Part #
VS12VUA1VWMTFTR
JLCPCB Part #
C3714322
Package
SMD
Description
10.1A 12V 13.3V 19.9V 200W TVS SMD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS