UMZ30NT106
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
UMZ30NT106
JLCPCB Part #
C6582282
Package
SC-70(SOT-323)
Description
1 Pair Common Anode 100nA@23V 200mW 29.19V~30.69V 30V SC-70(SOT-323) Zener Diodes ROHS