UMZ27NT106
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
UMZ27NT106
JLCPCB Part #
C510067
Package
SC-70(SOT-323)
Description
1 Pair Common Anode 100nA@21V 200mW 26.19V~27.53V 27V SC-70(SOT-323) Zener Diodes ROHS