UFZVFHTE-175.6B
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
UFZVFHTE-175.6B
JLCPCB Part #
C5336786
Package
SC-90
Description
1 Independent 13Ω 200mW 5.49V~5.73V 5.6V 5uA@2.5V SC-90 Zener Diodes ROHS