UDZLVTE-17110
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
UDZLVTE-17110
JLCPCB Part #
C3734073
Package
SOD-323FL
Description
1 Independent 104V~116V 110V 200mW 200nA@84V SOD-323FL Zener Diodes ROHS