UCR03EVPFLR750
MFR.Part #
UCR03EVPFLR750
JLCPCB Part #
C4276186
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 200mW 750mΩ Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS