UCR03EVPFLR560
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
UCR03EVPFLR560
JLCPCB Part #
C6305101
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 200mW 560mΩ Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS