UCR03EVPFLR110
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
UCR03EVPFLR110
JLCPCB Part #
C4107745
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 110mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS