UCR006YVPFLR680
MFR.Part #
UCR006YVPFLR680
JLCPCB Part #
C7372277
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 100mW 680mΩ Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS