UCR006YVPFLR200
MFR.Part #
UCR006YVPFLR200
JLCPCB Part #
C2076244
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 100mW 200mΩ Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS