UCR006YVPFLR160
MFR.Part #
UCR006YVPFLR160
JLCPCB Part #
C4002268
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 100mW 160mΩ Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS