TRR18EZPJ910
MFR.Part #
TRR18EZPJ910
JLCPCB Part #
C6561007
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS