TRR18EZPJ4R7
MFR.Part #
TRR18EZPJ4R7
JLCPCB Part #
C7073981
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS