TRR18EZPJ470
MFR.Part #
TRR18EZPJ470
JLCPCB Part #
C7125292
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS