TRR18EZPJ1R0
MFR.Part #
TRR18EZPJ1R0
JLCPCB Part #
C6338619
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 250mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS