TRR18EZPF9311
MFR.Part #
TRR18EZPF9311
JLCPCB Part #
C7125288
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.31kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS