TRR18EZPF9100
MFR.Part #
TRR18EZPF9100
JLCPCB Part #
C5803380
Description
-55℃~+155℃ 250mW 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS