TRR18EZPF8250
MFR.Part #
TRR18EZPF8250
JLCPCB Part #
C6338615
Description
-55℃~+155℃ 250mW 825Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS