TRR18EZPF5900
MFR.Part #
TRR18EZPF5900
JLCPCB Part #
C6290048
Description
-55℃~+155℃ 250mW 590Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS