TRR18EZPF5101
MFR.Part #
TRR18EZPF5101
JLCPCB Part #
C6290046
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS