TRR18EZPF24R9
MFR.Part #
TRR18EZPF24R9
JLCPCB Part #
C4275984
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS