TRR10EZPJ470
MFR.Part #
TRR10EZPJ470
JLCPCB Part #
C6290042
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS