TRR10EZPJ393
MFR.Part #
TRR10EZPJ393
JLCPCB Part #
C6338609
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS