TRR10EZPJ331
MFR.Part #
TRR10EZPJ331
JLCPCB Part #
C5987558
Description
-55℃~+155℃ 125mW 330Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS