TRR10EZPJ2R2
MFR.Part #
TRR10EZPJ2R2
JLCPCB Part #
C7073963
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.2Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS