TRR10EZPJ274
MFR.Part #
TRR10EZPJ274
JLCPCB Part #
C7073961
Description
-55℃~+155℃ 125mW 270kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS