TRR10EZPJ221
MFR.Part #
TRR10EZPJ221
JLCPCB Part #
C6290034
Description
-55℃~+155℃ 125mW 220Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS