TRR10EZPJ1R3
MFR.Part #
TRR10EZPJ1R3
JLCPCB Part #
C7125267
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 125mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS