TRR10EZPF8252
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
TRR10EZPF8252
JLCPCB Part #
C5803368
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS