TRR10EZPF75R0
MFR.Part #
TRR10EZPF75R0
JLCPCB Part #
C7402356
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS