TRR10EZPF2610
MFR.Part #
TRR10EZPF2610
JLCPCB Part #
C6290014
Description
-55℃~+155℃ 125mW 261Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS