TRR10EZPF2430
MFR.Part #
TRR10EZPF2430
JLCPCB Part #
C7365482
Description
-55℃~+155℃ 125mW 243Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS