TRR10EZPF2150
MFR.Part #
TRR10EZPF2150
JLCPCB Part #
C5803348
Description
-55℃~+155℃ 125mW 215Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS